Оплата та доставка
  1. Головна
  2. Оплата та доставка

Доставка товарів здійснюється в будь-якы міста України та регіони.:

Доставка замовлень відбувається тільки логістичною компанією НОВА ПОШТА (кур’єрська, на відділення/поштомат). Вартість доставки розраховується згідно з поточними тарифами НОВОЇ ПОШТИ. Безкоштовна доставка замовлень від 8000грн  Замовлення через сайт приймаються цілодобово.  По номеру телефону с 11:00 -18:00; Відправлення здійснюється щодня, окрім неділі

Оплата.

Офіційна валюта розрахунку  замовлення – гривня.

Оплата замовлення  здійснюється двома шляхами: пряма оплата на сайті  за посиланням, або оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок.

Обмін та повернення:

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 р. № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», яким встановлюється перелік товарів належної якості, які не підлягають обміну (поверненню), якщо вони не задовольняють споживачів будь-яким причинам, парфумерно-косметичні товари належної якості ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЯ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ.

При отриманні замовлення уважно оглядайте покупку у відділеннях Нової пошти в присутності представника Нової пошти або в нашому бутіку в присутності консультанта. Якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або товар не відповідає параметрам замовлення, Ви маєте право відмовитися від замовлення.
Претензії з приводу зовнішнього вигляду приймаються тільки в момент доставки. Якщо Ви отримали замовлення, розплатилися і відпустили кур’єра, або розплатилися за товар у відділенні Нової пошти, то це означає, що куплений товар повністю відповідає нашим обіцянкам і Вашим очікуванням. Претензії щодо повернення товару на наступний день або пізніше не розглядаються і не приймаються.

Конфіденційність та захист персональних даних
1. Інформація, що надається Користувачем (Покупцем) є конфіденційною. Адміністрація сайту використовує інформацію про Користувача (Покупця) з метою виконання замовлень Користувача (Покупця),

2. При оформленні замовлення на сайті http//niche.com.ua Користувач (Покупець) добровільно надає згоду на збирання та обробку своїх персональних даних Адміністрацією Сайту з наступною метою: дані, що надає Користувач (Покупець) під час реєстрації на Сайті, будуть використовуватись для обробки Замовлень на придбання Товарів, отримання інформації щодо Замовлення, надсилання телекомунікаційними засобами зв’язку (електронною поштою, мобільним зв’язком) рекламних і спеціальних пропозицій або будь-якої іншої інформації щодо діяльності Сайту, а також для надсилання рекламних та спеціальних пропозицій або будь-якої іншої інформації щодо діяльності Веб-сайту.

Власник інтернет-магазину www.niche.com.ua, заявляє, що всі персональні дані є конфіденційними, а їхня обробка проводиться відповідно до законних положень у сфері захисту персональних даних.

Меню