Ну “З раннього віку у мене завжди була пристрасть до краси, і через любов до естетики я зробила кар’єру в б’юті-індустрії. Довгі роки я працювала в нігтьовій сфері, відвідала сотні майстер-класів і конференцій, організувала з десяток презентацій і завжди прагнула бути в курсі всіх новинок у світі краси. Так, пропрацювавши 30 років у цій сфері, познайомившись із дивовижними людьми, які творять історію, я відчула, що сама хочу створювати щось більше.

Приїхавши одного разу в місто, в якому я виросла, я згадала, що ще в дитинстві, сидячи в саду, із захопленням відзначала, які квіткові аромати витають у повітрі. У той момент я зрозуміла, що можу створювати незвичайні, чарівні аромати, які наповнюють життя фарбами і твердо вирішила втілити мрію в життя. Мені пощастило, адже завдяки справі всього мого життя, я об’їздила всю Англію, надихаючись шикарним життям ділового Лондона, осягаючи вміння насолоджуватися тишею в мальовничих спокійних селах і вбираючи всю красу країни з багатовіковими традиціями.

Я ніколи не забуду, як у сонячний день, відвідуючи один з найкращих англійських будинків Stately, я була вражена красою й ароматами квіткових садів, від яких перехоплює подих. У повітрі кружляв неймовірний букет ароматів, який зібрав у собі саму суть британської культури – елегантність, шляхетність, амбіції, королівську розкіш і естетику у всіх її проявах. Саме в цей момент і народився True Brit Perfume.

Відтоді я почала шукати когось, хто міг би передати мої відчуття та втілити ніжні й різні аромати в реальному житті. На зустрічі з François Robert, парфумером у четвертому поколінні, у відомій англійській парфумерній компанії Quintessence почалася справжня творчість.

Народження чудових і унікальних ароматів для бренду True Brit Perfume. Саме так були народжені композиції для моїх ароматів. З їхньою допомогою я намагалася передати всю ту багатогранність, величність і красу Великобританії, яку так важко осягнути з першого погляду.

Я сподіваюся, що вам сподобається подорож цією дивовижною країною разом з багатством ароматів True Brit Perfume”, – Кейт Каван (Kate Kavan).

Меню