RICHOULI – це розкішний австрійський бренд парфумерії, створений у рідному Відні та виготовлений у Франції, заснований наприкінці 2019 року.
Історія Richouli – це історія змішання культур, в наших парфумах, чудове поєднується Схід та Захід, що призводить до унікальних ароматів, використовуючи лише найчистіші ароматизовані масла для створення високоякісних парфумів.

RICHOULI співпрацює з найкращими компаніями у своїх галузях, від вибору інгредієнтів до виготовлення красивих флаконів, всі наші партнери працюють з однією метою – виробляти парфуми найвищої якості, це основна цінність нашого бренду: “Якість понад усе, що дозволяє любителям парфумерії в усьому світі відчути зміст чистого багатства нашої продукції. Ідеальне поєднання точних пропорцій олії для створення унікальних парфумів.

Творіння RICHOULI зачарували світову аудиторію і тепер доступні в більш ніж 10 країнах світу з тих пір, як ми почали наші продажі в серпні 2021 року, Міжнародна мережа RICHOULI охоплює 36 точок продажів у високоселективній мережі найкращих універмагів та парфумерних магазинів світу. RICHOULI має власну парфумерну культуру з абсолютною прихильністю до найвищих стандартів якості, та формуючи творчий шлях у майбутнє в коріння бренду у Відні.

Меню