Маючи більш ніж 25-річний досвід роботи в парфумерній індустрії, ми заснували парфумерну компанію Essential Parfums і маємо на меті відновити сутність парфумерії вищої якості. У Essential Parfums ми даємо парфумерам карт-бланш на створення, без обмежень і заборон. Essential Parfums співпрацює з найкращими світовими лідерами парфумерії, ретельно відбираючи найкращі екологічно чисті інгредієнти, щоб перетворити їх на нюхові шедеври. Ми створили цей бренд, щоб розділити справжню пристрасть до мистецтва аромату – тому нашим пріоритетом завжди буде сам аромат, а не атрибути, що його оточують (як-от модні пляшки, вартість реклами, та ліцензійні платежі, які мають тенденцію плутати сутність парфумерії). У результаті з’явився простір для купівлі унікальних розкішних ароматів за доступною ціною – всі вони запаковані в екологічно чисту переробну упаковку.
Що стосується самих інгредієнтів, дорожнеча і складність роботи з натуральними речовинами робить їх набагато рідшими у світі ароматів, але ми знаємо, що вони варті зусиль з виробництва парфумів, які відповідають кожній ноті всередині. Простота – це найвищий ступінь складності, тому ми концентруємося на дорогоцінній жменьці натуральних інгредієнтів замість нечисленних синтетичних продуктів.
Фірмовий запах має говорити сам за себе.

НАШІ Парфумери.
Занадто часто вони залишаються невідомими, працюючи виключно за лаштунками з великими брендами, знаменитостями та дизайнерами. Нашою місією є прославляти справжніх митців, які створюють наші аромати. Наші парфумери володіють неперевершеною майстерністю і здатністю передати чисті емоції в аромат. Ми попросили підписати свої роботи, як це роблять справжні художники.

 

Меню